esmaspäev, 25. veebruar 2019

Kiviaiad

Foto: A.Mark 

KIVIAIA LADUMINE
L-P, 4-5. mai / kell 10-17 / Vaida (Harjumaa)

Meistrikursus tutvustab meie maaarhitektuuris levinud kiviaedade ladumise tehnikaid. Räägime erinevatest kivipiiretest. Teooriaosas alustame ülevaatega märkamaks paikkondlikke erisusi, toredaid lahendusi ja vahvaid väljendumisi. Jätkame praktika osaga – alustame päris algusest ettevalmistusest, planeerime tööde järjekorra, valime kive ja mõtleme tööohutusele. Kes on õppinud maakividest aeda laduma, selle jaoks on paekividest ladumine lihtne! Loodame, et kursuse jätkuks saavad inimesed töid oma koduõuel või ka kogukonnaga ühiselt talgute korras edasi teha. Kursuse läbinutel on vajadusel võimalus saada tunnistus.

Grupp: kuni 15 osalejat
Juhendaja: Marike Laht (Eesti Vabaõhumuuseum)
Kaasa: Töörõivad vastavalt ilmastikule ja arvestades, et need saavad määritud, soovituslikud isikukaitsevahendid, mittelibisevad töökindad.
Registreerumine: Kursustel osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine ja osalustasu tasumine. Registreeru SIIN!
Osalustasu: 60 eurot. Osalustasu sisaldab juhendamist, kohvipause ja lõunast suppi. 

Saaja: Rahandusministeerium
Swedbank EE932200221023778606
Viitenumber: 3500081571
Selgitusse: EVM, MAAARH, mis koolitus, toimumise kuupäev(ad) ja nimi, kelle eest osalustasu makstakse. Kui tasutakse kellegi teise eest, siis selle isiku nimi.
Juriidilised isikud saavad soovi korral arve. Palun kirjutage registreerimisvormi lahtrisse vajalikud andmed: märkige juriidilise isiku nimi, aadress, e-aadress, osaleja nimi ja kursuse nimetus koos kuupäevaga.

Lisainfo:
Aune Mark
aune.mark@evm.ee
tel: 52 38 397