kolmapäev, 11. aprill 2012

Meistrikursus: maakivimüür ja -vundament 12. ja 13.05

Koht: Vanaveski talu, Kohtru küla, Märjamaa, Rapla maakond
Aeg:  mõlemal päeval kell 11 - 17 
Grupp: kuni 10 osalejat 
Koolitaja: Marek Sandermat (maakivid.eu)
Koolitus: Loengud ja praktika juhendamine. Koolituse eesmärk on tutvustada meie maa-arhitektuuris üldlevinud maakividest ehitamise tava, kivimüüride hooldust ja korrastamist. Koolitusel harjutatakse kivimüüri ladumist, parandus- ja vuukimistöid.
Alustame olukorra hindamisest, ehitusetappide järjestamisest, meetodite ja materjali valimisest jne.
Kaasa: Kellu, veepihusti, väiksem pintsel, ämber ja isikukaitsevahendid: kaitsejalatsid, põlvekaitsmed, töörõivad, töökindad. 

Osalustasu: 40.- €, sisaldab kahe päeva lõunasööke. Osalustasu kanda arveldusarvele, mis saadetakse registreerunutele e-kirjaga.

Registreerumine on lõppenud! Kui aga oled säärasest koolitusest huvitatud, anna endast märku aune.mark[ät]evm.ee. Kui huvilisi on vähemalt 10, püüame juba sel aastal uue maakivimüüri koolituse organiseerida!

Kui oled registreerunud kuid ootamatute asjaolude tõttu siiski meistrikursusel osaleda ei saa, anna sellest palun kindlasti teada (meilitsi või telefonitsi). Sel juhul tagastatakse osalustasust 30 €.
Kohapeal on võimalus talu eeskambris ka öömaja saada. Võta kaasa oma madrats ja magamiskott. Peremees on lubanud kilesauna kütta!Lisainfo ja küsimused: Aune Mark, e-post: aune.mark[ät]evm.ee,  tel: 52 38 397