PRIVAATSUS

Privaatsuspoliitika

SA EVM maaarhitektuuri keskuse privaatsustingimused:

·         Maaarhitektuuri keskuse uudiskirja ja veebilehtede https://maamaja.eu jahttps://maaarhitektuur.blogspot.com omanik on SA EVM maaarhitektuuri keskus

·        Uudiskirja kaudu kogume järgmiseid andmeid: nimi, e-mail. Andmeid kasutatakse maaarhitektuuri keskuse uudiseid ja üritusi kajastava uudiskirja saatmiseks. Uudiskirja saamisest on võimalik loobuda igal ajal kirjutades e-maili (maaarhitektuur@gmail.com) või vajutades nuppu „Loobu uudiskirjast“ uudiskirja lõpus. Päringuid on võimalik esitada ka telefonil +372 5197 2081.

·         Veebilehe https://maamaja.eu päringu töötlemisel kogume järgmiseid andmeid: objekti katastritunnus, e-maili aadress, telefoninumber. Veebileht kasutab alates 26.03.2018 Google Analytics koodi, mille kaudu saadud anonüümseid andmeid kasutame kodulehe külastatavuse analüüsiks.
·         Veebilehe https://maaarhitektuur.blogspot.com päringu töötlemisel kogume järgmiseid andmeid: eesnimi, perekonnanimi, e-maili aadress, telefoninumber.
·        Päringute töötlemisel võime küsida muid andmeid, mis on vajalikud nõustamisteenuse teostamiseks ja/või arve koostamiseks. 

·         Andmed on konfidentsiaalsed ja me ei väljasta neid kolmandatele isikutele.

Kontaktisikuks on Liis Serk. Kui sul on küsimusi, kirjuta liis.serk@evm.ee või helista +372 5197 2081.