kolmapäev, 18. aprill 2018

Korstnapitsi ladumine ja pisiparandused


KORSTNAPITSI LADUMINE JA PISIPARANDUSED 
PRAKTILISED TÖÖVÕTTED


L 2. ja P 3. juuni, kell 10-17
Eesti Vabaõhumuuseumis

Jätkame majaomanikele praktiliste töövõtete õpetamisega. Hea on praktika käigus selgust saada, kas saad mõne seni ette võtmata tööga ise toime või eelistad ehitaja kutsumist.

Kursustel tulevad käsitlemisele põhitõed
töövõtted kellu ja loodiga
  • kivide lõikamine ning lõhkumine
  • müüriladumisel majakate kasutamine
  • vuukimine jne
Juhendaja: Rasmus Kask (Eesti Vabaühumuuseum) 

Registreerumine: Kursustel osalemiseks on kindlasti vajalik eelnev registreerumine ja osalustasu tasumine. Registreeru SIIN!

Kohtade arv on piiratud – ühel kursusel saab osaleda korraga kuni 8 osalejat. (Vähem kui 4 osaleja puhul praktikumi ei toimu ja sel juhul antakse sellest eraldi teada. Palun märgi kiire kontakteerumise huvides registreerumisel oma telefoninumber).

Osalustasu: 60 eurot. Tasu sees on kohvipausid ja lõunasupp.
Saaja: Rahandusministeerium
Swedbank EE932200221023778606
Viitenumber: 3500081571
Selgitusse kirjuta: EVM, MAAARH, mis koolitus, toimumise kuupäev(ad) ja nimi, kelle eest osalustasu tasutakse.

NB! Kui soovid arvet juriidilisele isikule, märgi oma soov registreerumisel märkuste lahtrisse ja me saadame sulle arve. Ära kursuse eest enne tasu.
Kui soovid osaleda kahepäevase praktikumi ühel päeval, on osalustasu 35 eurot. Kirjuta maksekorralduse sisusse valitud kuupäev ja märgi see kindlasti ka registreerimisvormi märkuste lahtrisse.

Töövahendid: Kaasa palume võtta kellu, lood, müürivasar, mõõdulint, vuugiraud, harilik pliiats ja keskmine plastämber segu jaoks. Kaitseprillid ja respiraator võiksid samuti kaasas olla. Kindlasti peaks tulema kursusele tööriietes ning kaasa võtma töökindad. Praktikum viiakse läbi küll varikatuse all kuid siiski välitingimustes, palun arvestage riietumisel ilmaga.

Kontakt:
Aune Mark, aune.mark@evm.ee, 52 38 397
Rasmus Kask, rasmus@evm.ee

Maaarhitektuuri keskuse koolitused ja teabepäevad toimuvad koostöös Muinsuskaitseametiga.