reede, 15. mai 2015

Kutsume hääletama!

Head sõbrad ja kallid kaasvõitlejad!

Oleme kõik koos saanud suure tunnustuse osaliseks, meid on märgatud maailmas – Eesti Vabaõhumuuseum pälvis Maaarhitektuuri Keskuse tegevuse eest Euroopa Liidu kultuuripärandi auhinna / Europa Nostra.

Nüüd ootab Euroopa, et annaksime ka oma häältega märku, et koolitusprogramm maamajade omanikele on reaalselt oluline tegevus ja eestlaste jaoks väärtuslik.

Publiku lemmik selgub 28 kandidaadi hulgast. Maaarhitektuuri Keskuse juhataja Elo Lutsepp soovitab tutvuda lähemalt kõigi auhinnatud projektiga ja hääletada teadlikult. See on nagu väike kultuurireis Euroopas.

Hääletada tuleb kolme projekti poolt ja klikkida meilile saadetud lingil, et hääled kinnitada. Protsess võiks olla lihtsam, kuid loodame, et leiad paar minutit selle toimingu jaoks. Abiks on järgnev juhend.

Ava http://vote.europanostra.org/ lehekülg, leia meie projekt „Programme for Owners of Rural Buildings in Estonia, Tallinn, ESTONIA“ (alt seitsmes rida), märgi see ära ringile vajutades ja kliki lehe all paremal „Next vote“. Nimekiri avaneb uuesti, vali teine sümpaatne projekt, vajuta uuesti „Next vote“ ja vali kolmas lemmik. Peale seda saab all paremal juba „Complete“ vajutada ning avaneb leht, kuhu on vaja kirjutada kontaktandmed ja meiliaadress (kaks korda).

On väga oluline, et kirjutad oma meiliaadressi õigesti ja kaks korda, sest meilile tuleb link, millele on tarvis vajutada, et hääled arvesse läheksid.

Hääli saab anda kuni 31. maini.

Hoiame Eesti kui e-riigi mainet kõrgel!